ANASAYFA

2
4
1
3

hakkımda

Fotoğrafçı, TV programcısı ve radyo istasyonu sahibi Faik Taş, 30 Ağustos 1990’da Adıyaman Uzunköy’de doğdu. Çiftçi bir ailenin ilk çocuğu olan Faik Taş, klasik bir Anadolu çocukluğu geçirdi, ilkokulu Adıyaman Esensoy İlköğretim Okulu’nda okudu, boş zamanlarında ailesine yardım etmek için hayvan otlattı. Çocukluğu köy hayatının içinde dağda, bayırda hayvan otlatarak geçen Taş, daha sonra Adıyaman Ticaret Meslek Lisesi’ne başladı ve buradan başarıyla mezun oldu.Daha sonra Adıyaman Üniversitesi Muhasebe bölümüne girdi ve buradan mezun oldu.


Facebook


Twitter


Instagram


Youtube

HEPSİNİ GÖR

DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILIĞI

  • Her düğün ve çiftin “özel” olduğuna inanırım.. İyi fotoğraf, anlarında yaşanan heyecanları ve duyguları anlatabilmeli; düğün görüntülerinin tamamı da düğünün özel durumunu aktarabilmelidir.
  • Nerede ve nasıl istiyorsanız öyle çekerim fotoğraflarınızı.. Düğün yerinizde, kokteyl mekanında, evinizde, deniz kenarında, kız kulesini seyrederken veya bir ağacın gölgesinde.. Yada bir fiyordun ortasında.. Siz nasıl hayal ediyorsanız öyle.. Fotoğraflarımıza bakınca sanki gülümser sevdikleriniz, kahkahalarını duyarsınız yeniden, dostlarınızın mutluluk dilekleri taşar, kadrajdan dışarı.. Elinizi uzatsanız ellerini tutarsınız onların.. Gelin buketinizin mis gibi kokusu gelir burnunuza.. Tekrar yaşarsınız o günü, tekrar hissedersiniz heyecanı, coşkuyu, mutluluğu.
  • Profesyonel bir fotoğrafçı olarak, bu eşsiz ve eşsiz gününün, kaliteli, duygusal ve canlı anılarını garanti ediyorum..


DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN FİYAT TEKLİFİ ALIN

portre FOTOĞRAFÇILIĞI

  • Eklenecek


FİYAT TEKLİFİ ALINHEPSİNİ GÖR
HEPSİNİ GÖR

MEZUNİYET FOTOĞRAFÇILIĞI

  • Mezuniyet ve yıl sonu fotoğraflarınızı en doğal, en güzel ve en profesyonel şekilde çekerek, sonrasında ise dilediğiniz boyutlarda baskı yapabilirsiniz. Mezuniyet dış çekimi, mezuniyet balosu çekimi gibi tüm yıl sonu fotoğraf çekimi ihtiyaçlarınızda yanınızda olacağımızdan emin olabilirsiniz. Hayatınızın bu en mutlu anlarını uygun fiyatlı mezuniyet dış çekimi paketlerimiz ile ölümsüzleştiren bilirsiniz
  • Mezuniyet gününüz, hayatınız boyunca yaşayabileceğiniz en özel günlerden biridir. Bu özel ve anlamlı gününüzü unutulmaz kılmanın en güzel yolu profesyonel mezuniyet fotoğraflarınızın olmasıdır. Cübbeli ve kepli mezuniyet fotoğraflarınız, mezuniyet aile fotoğraflarınız ve daha fazlası için gerek ana okulu ve ilk okul mezuniyeti, gerekse lise ve üniversite mezuniyeti için sizinle mezuniyet heyecanınızı paylaşacak tavsiye edilen bir mezuniyet fotoğrafçısına ulaşabilirsiniz.


FİYAT TEKLİFİ ALIN

P
O
S
T